رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


 • شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵
 • السبت ۱۰ ربيع أول ۱۴۳۸
 • 2016 Saturday 10 December
  تهران لطیف
  ١(°C)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢۶.٠٠(in)
  محدوده دید ۴.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢۶.٠٠(in)
پرداخت۵۵۰۰ میلیاردی تسهیلات تولید با معرفی دولت
نائب رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران:

پرداخت۵۵۰۰ میلیاردی تسهیلات تولید با معرفی دولت

حسین صلاح ورزی، نایب رییس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران  گفت: از ۱۱ هزار میلیارد تومانی که به تولیدکنندگان به عنوان تسهیلات تولید پرداخت شده ۵۵۰۰ میلیارد تومان از محل معرفی دولت بوده است و مابقی را بانک ها به طور مستقل پرداخت کرده اند. به گزارش گروه اقتصادی  ویکی‌پی‌جی به نقل از خبرگزاری […]

حسین صلاح ورزی، نایب رییس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران  گفت: از ۱۱ هزار میلیارد تومانی که به تولیدکنندگان به عنوان تسهیلات تولید پرداخت شده ۵۵۰۰ میلیارد تومان از محل معرفی دولت بوده است و مابقی را بانک ها به طور مستقل پرداخت کرده اند.

به گزارش گروه اقتصادی  ویکی‌پی‌جی به نقل از خبرگزاری دانشجو، حسین صلاح ورزی در ارتباط با بخش خبری ساعت 21 شبکه یک سیما با بیان اینکه قرار بود 16000 میلیارد تومان برای تأمین مالی 7500 بنگاه کوچک و متوسط اختصاص یابد افزود: اکنون 57000 واحد برای دریافت این تسهیلات نام نویسی کرده اند که 33000 واحد به بانک ها معرفی شده و 5500 میلیارد تومان تسهیلات گرفتند.

وی گفت: تسهیلات خیلی خرد شده و اثرگذاری آن برای خروج از رکود کاهش یافته است.

صلاح ورزی افزود: با توجه به افزایش 700 درصدی متقاضیان برای تسهیلات مبلغ 16000 میلیارد تومان نیز باید هفت برابر می شد.

وی گفت: از 11000 میلیارد تومانی که به تولیدکنندگان برای خروج از رکود تسهیلات پرداخت شده 5500 میلیارد تومان از محل معرفی دولت بوده است و مابقی را بانک ها به طور مستقل پرداخت کرده اند.

صلاح ورزی با بیان این که برای خروج از رکود تنها ترزیق نقدینگی کارگشا نیست افزود: برای خروج از رکود بسته های تشویقی دیگری از جمله کاهش نرخ بیمه تأمین اجتماعی و مالیات و مشوق های حمایتی برای صادرات نیاز است.

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
11
روز مانده
شمارش معکوس بازگشت رونق به بازار فولاد