رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


 • شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵
 • السبت ۱۰ ربيع أول ۱۴۳۸
 • 2016 Saturday 10 December
  تهران لطیف
  ١(°C)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢۶.٠٠(in)
  محدوده دید ۴.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢۶.٠٠(in)
پلمب هفت واحد صنعتی آلاینده در ملایر
امسال صورت گرفت؛

پلمب هفت واحد صنعتی آلاینده

رئیس اداره حفاظت محیط زیست ملایر از پلمب هفت واحد صنعتی آلاینده در ملایر از ابتدای سالجاری تاکنون به دلیل آلودگی هوا خبر داد. به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی به نقل از خبرگزاری ها، مجید شعبانلو در ملایر با اشاره به اینکه واحدهای صنعتی همواره به عنوان یکی از مهمترین عوامل آلودگی هوا […]

رئیس اداره حفاظت محیط زیست ملایر از پلمب هفت واحد صنعتی آلاینده در ملایر از ابتدای سالجاری تاکنون به دلیل آلودگی هوا خبر داد.

به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی به نقل از خبرگزاری ها، مجید شعبانلو در ملایر با اشاره به اینکه واحدهای صنعتی همواره به عنوان یکی از مهمترین عوامل آلودگی هوا محسوب می‌شوند، اظهار کرد: در شهرستان ملایر واحدهای سلیس‌کوبی یکی از مهمترین منابع آلودگی هوا هستند.

وی با اشاره به نظارت و اخطارهای اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ملایر به واحدهای سلیس‌کوبی در این شهرستان از وجود 45 واحد سلیس‌کوبی در ملایر خبر داد و گفت: بیشتر این واحدها در بخش جوکار و ازندریان فعالیت دارند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست ملایر از پلمب هفت واحد سیلیس‌کوبی در ملایر از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد و گفت: مهمترین علل تعطیلی این واحدها عدم رعایت استانداردهای لازم و عدم رفع مشکل آلودگی در زمان هشدار با توجه به فرصت تعیین‌ شده بوده است.

وی از تعطیلی یک واحد سلیس‌کوبی در ملایر در هفته جاری خبر داد و افزود: این واحد سیلیس‌کوبی ازندریان به دلیل آلودگی و انتشار بیش از حد مجاز ذرات سیلیس به محیط پلمب شد.

شعبانلو یادآور شد: کارشناسان اداره محیط زیست ملایر در هر هفته سه بازدید از واحدهای تولیدی مختلف در این شهرستان دارند.

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
11
روز مانده
شمارش معکوس بازگشت رونق به بازار فولاد