رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵
  • الأحد ۲۹ جماد أول ۱۴۳۸
  • 2017 Sunday 26 February

پرداخت تسهیلات به 117 واحد صنعتی زنجان
رییس اداره طرح و برنامه سازمان صنعت استان:

پرداخت تسهیلات به ۱۱۷ واحد صنعتی زنجان

رییس اداره طرح و برنامه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: تاکنون در استان به ۱۱۷ واحد صنعتی در استان تسهیلات پرداخت شده است. به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی، به نقل از ایسنا، حبیب‌الله عباسی اظهار کرد: تاکنون بالغ بر یک هزار و ۱۹۰ میلیارد ریال تسهیلات در قالب طرح رونق […]

رییس اداره طرح و برنامه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: تاکنون در استان به ۱۱۷ واحد صنعتی در استان تسهیلات پرداخت شده است.

به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی، به نقل از ایسنا، حبیب‌الله عباسی اظهار کرد: تاکنون بالغ بر یک هزار و ۱۹۰ میلیارد ریال تسهیلات در قالب طرح رونق تولید به واحدهای صنعتی استان زنجان پرداخت شده و با گذشت شش ماه از اجرای طرح رونق تولید در استان زنجان، تاکنون ۱۱۷ واحد صنعتی از این اعتبارات بهره‌مند شده‌اند.

وی ادامه داد: تعداد ۴۲۹ واحد صنعتی در استان به میزان چهار هزار و ۱۵۰ میلیارد ریال به بانک‌ها برای دریافت تسهیلات معرفی شده‌‍اند.

عباسی با بیان اینکه هم‌اکنون ۲۵۴ مورد واحد در دست بررسی بانک قرار دارد، خاطرنشان کرد: از این ۲۵۴ مورد پرونده در دست بررسی، ۸۳ مورد به میزان ۴۴۰ میلیارد ریال منجر به عقد قرارداد شده است و این تسهیلات از بانک‌های ملی، صنعت و معدن، تجارت، صادرات، ملت، سپه، رفاه، توسعه تعاون و کشاورزی پرداخت شده است.

وی با اشاره به میزان عملکرد طرح رونق تولید در استان، تصریح کرد: طرح رونق تولید در استان از اوایل خردادماه آغاز  شده که تاکنون به ۲۴۰ واحد تولیدی در بخش‌های صنعتی و کشاورزی تسهیلات به میزان یک هزار و ۶۹۰ میلیارد ریال پرداخت شده است و در قالب این طرح نیز ۷۵۴ واحد تولیدی به میزان ۵ هزار و ۴۱۰ میلیارد ریال به بانک معرفی شده است.

رئیس اداره طرح و برنامه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به پایان مهلت درخواست تسهیلات تولیدی گفت: واحدهای تولیدی که واجد شرایط دریافت وام هستند توجه داشته باشند که مهلت ثبت‌نام برای دریافت تسهیلات رو به اتمام است و نیز هم اکنون بخشی از واحدهای معرفی شده در حال بررسی توسط بانک‌ها هستند.

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
67
روز گذشته
شمارش معکوس بازگشت رونق به بازار فولاد

جديدترين خبرها