رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


 • شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵
 • السبت ۱۰ ربيع أول ۱۴۳۸
 • 2016 Saturday 10 December
  تهران لطیف
  ١(°C)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢۶.٠٠(in)
  محدوده دید ۴.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢۶.٠٠(in)
پرداخت تسهیلات به 117 واحد صنعتی زنجان
رییس اداره طرح و برنامه سازمان صنعت استان:

پرداخت تسهیلات به 117 واحد صنعتی زنجان

رییس اداره طرح و برنامه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: تاکنون در استان به 117 واحد صنعتی در استان تسهیلات پرداخت شده است. به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی، به نقل از ایسنا، حبیب‌الله عباسی اظهار کرد: تاکنون بالغ بر یک هزار و 190 میلیارد ریال تسهیلات در قالب طرح رونق […]

رییس اداره طرح و برنامه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: تاکنون در استان به 117 واحد صنعتی در استان تسهیلات پرداخت شده است.

به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی، به نقل از ایسنا، حبیب‌الله عباسی اظهار کرد: تاکنون بالغ بر یک هزار و 190 میلیارد ریال تسهیلات در قالب طرح رونق تولید به واحدهای صنعتی استان زنجان پرداخت شده و با گذشت شش ماه از اجرای طرح رونق تولید در استان زنجان، تاکنون 117 واحد صنعتی از این اعتبارات بهره‌مند شده‌اند.

وی ادامه داد: تعداد 429 واحد صنعتی در استان به میزان چهار هزار و 150 میلیارد ریال به بانک‌ها برای دریافت تسهیلات معرفی شده‌‍اند.

عباسی با بیان اینکه هم‌اکنون 254 مورد واحد در دست بررسی بانک قرار دارد، خاطرنشان کرد: از این 254 مورد پرونده در دست بررسی، 83 مورد به میزان 440 میلیارد ریال منجر به عقد قرارداد شده است و این تسهیلات از بانک‌های ملی، صنعت و معدن، تجارت، صادرات، ملت، سپه، رفاه، توسعه تعاون و کشاورزی پرداخت شده است.

وی با اشاره به میزان عملکرد طرح رونق تولید در استان، تصریح کرد: طرح رونق تولید در استان از اوایل خردادماه آغاز  شده که تاکنون به 240 واحد تولیدی در بخش‌های صنعتی و کشاورزی تسهیلات به میزان یک هزار و 690 میلیارد ریال پرداخت شده است و در قالب این طرح نیز 754 واحد تولیدی به میزان 5 هزار و 410 میلیارد ریال به بانک معرفی شده است.

رئیس اداره طرح و برنامه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به پایان مهلت درخواست تسهیلات تولیدی گفت: واحدهای تولیدی که واجد شرایط دریافت وام هستند توجه داشته باشند که مهلت ثبت‌نام برای دریافت تسهیلات رو به اتمام است و نیز هم اکنون بخشی از واحدهای معرفی شده در حال بررسی توسط بانک‌ها هستند.

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
11
روز مانده
شمارش معکوس بازگشت رونق به بازار فولاد