رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵
  • الأحد ۲۹ جماد أول ۱۴۳۸
  • 2017 Sunday 26 February

بهره برداری 16هزار طرح ایجادی و توسعه ای صنعتی
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک:

بهره برداری ۱۶هزار طرح ایجادی و توسعه ای صنعتی

۱۶هزار طرح ایجادی و توسعه ای صنعتی با سرمایه گذاری بالغ بر ۵۶هزارمیلیارد تومان در دولت تدبیر و امید به بهره برداری رسیده است . به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی، به نقل از  خبرگزاری صدا و سیما ؛ مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در بازدید از واحدهای صنعتی […]

۱۶هزار طرح ایجادی و توسعه ای صنعتی با سرمایه گذاری بالغ بر ۵۶هزارمیلیارد تومان در دولت تدبیر و امید به بهره برداری رسیده است .

به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی، به نقل از  خبرگزاری صدا و سیما ؛ مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در بازدید از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک های صنعتی شهرستان های ساوه و زرندیه اعلام کرد: در ۳ سال از عمر دولت تدبیر و امید ۱۲۴ قرارداد تخصصی در حوزه سرمایه گذاری خارجی در بخش صنعت با ارزشی بالغ بر۳٫۶ میلیارد دلار به ثبت رسیده است که این قرادادهای مشترک بین ایران و سایر کشورها نقش بسزایی در ایجاد تولید صادرات گرا و تامین نیاز داخلی کشور دارد.

علی یزدانی اظهارداشت: در این سه سال، ۱۶ هزار طرح ایجادی و توسعه ای با سرمایه گذاری بالغ بر ۱۶ هزار میلیارد تومان و اشتغال ۲۵۰ هزار نفری در کل کشور به بهره برداری رسیده است‌.
یزدانی گفت: استان مرکزی ظرفیت های خاص و منحصر بفردی در تولید و استقرار واحدهای صنعتی در شهرک ها و نواحی صنعتی دارد که رفع برخی مشکلات این واحدها در افزایش تولید و ایجاد اشتغال های پایدار بسیار موثر است.
وی گفت: برنامه ریزی های کلان صورت گرفته در ستاد حمایت از سرمایه گذاری و کمیته نظارت بر اعطای تسهیلات و رونق تولید نقش بسزایی در راه اندازی واحدهای راکد و بازگشت آنان به چرخه تولید و رفع معضل بیکاری دارد.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه افزود: در اجرای اهداف اقتصاد مقاومتی در کشور۷ هزار و ۵۰۰ بنگاه راکد و زیرظرفیت برای رونق بخشی و ایجاد اشتغال مولد و رفع بیکاری به وزارت صنعت، معدن و تجارت سپرده شده که برای تحقق این مهم برنامه ریزی های اساسی صورت گرفته است.
وی گفت: شهرک صنعتی زرندیه به سبب وجود زیرساخت های مناسب و نزدیکی به راه آهن و فرودگاه یکی از بهترین و تخصصی ترین شهرک ها و نواحی صنعتی کشور است.
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران روز سه شنبه با حضور در استان مرکزی از واحدهای مستقر در شهرک های صنعتی غرق آباد، مامونیه، زاویه، خرقان و ناحیه صنعتی پرندک شهرستان های ساوه وزرندیه بازدید کرد.
یزدانی در این بازدیدها که مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی، فرمانداران شهرستان زرندیه و مقام های محلی و استانی حضور داشتند از نزدیک در جریان وضعیت زیرساخت های عمرانی این شهرک ها و همچنین نحوه فعالیت واحدهای صنعتی مستقر در این مناطق قرار گرفت.

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
67
روز گذشته
شمارش معکوس بازگشت رونق به بازار فولاد

جديدترين خبرها