رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


 • یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵
 • الأحد ۴ ربيع أول ۱۴۳۸
 • 2016 Sunday 4 December
  تهران لطیف
  ٩(°C)
  وزش باد ٧(mph)
  فشار ٢۶.٢۵(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۶.٢۵(in)
رونق اقتصادی در گرو تحول در صنعت ساختمان

یک کارشناس اقتصادی گفت: صنعت ساختمان یکی از صنایع تاثیر گذار بر رونق اقتصادی است لذا تغییر و تحول در این بخش بطور مستقیم اقتصاد کشور را تحت تاثیر قرار می دهد. به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی به نقل از باشگاه خبرنگاران، علی نعمت چهاردولی کارشناس مسائل اقتصادی تصریح کرد: صنعت ساختمان یکی […]

یک کارشناس اقتصادی گفت: صنعت ساختمان یکی از صنایع تاثیر گذار بر رونق اقتصادی است لذا تغییر و تحول در این بخش بطور مستقیم اقتصاد کشور را تحت تاثیر قرار می دهد.

به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی به نقل از باشگاه خبرنگاران، علی نعمت چهاردولی کارشناس مسائل اقتصادی تصریح کرد: صنعت ساختمان یکی از صنایع تاثیر گذار بر رونق اقتصادی است لذا تغییر و تحول در این بخش بطور مستقیم اقتصاد کشور را تحت تاثیر قرار می دهد.
وی با اشاره به ظرفیت بالای این صنعت در اشتغالزایی، عنوان کرد: رفع معضلات موجود در این بخش منجر  به تحرک  70  کارخانه وابسته به این صنعت می شود که این امر خود عاملی موثر در افزایش اشتغالزایی است.
این نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: اعطای تسهیلات بانکی جهت بهبود وضعیت این صنعت و خروج آن از رکود گامی موثر است.
وی در پایان با بیان اینکه خطر رکود از تورم بیشتر است، گفت: دولت باید از طریق افزایش قدرت خرید خانوارها و جلوگیری از تجمع نقدینگی در برخی بخش ها نرخ تورم را مهار سازد.

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
17
روز مانده
شمارش معکوس بازگشت رونق به بازار فولاد