رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


 • شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵
 • السبت ۱۰ ربيع أول ۱۴۳۸
 • 2016 Saturday 10 December
  تهران لطیف
  ١(°C)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢۶.٠٠(in)
  محدوده دید ۴.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢۶.٠٠(in)
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: یکی از ابزارهایی که موجب توسعه صادرات غیر نفتی می شود، برند سازی است. به گزارش گروه صنعت و معدن  ویکی‌پی‌جی به نقل از ایرنا، سید حسن حسینی محمدی روز یکشنبه در کارگاه یک روزه ‘اهمیت فرآیند ثبت ملی و بین المللی برند و علائم تجاری […]

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: یکی از ابزارهایی که موجب توسعه صادرات غیر نفتی می شود، برند سازی است.

به گزارش گروه صنعت و معدن  ویکی‌پی‌جی به نقل از ایرنا، سید حسن حسینی محمدی روز یکشنبه در کارگاه یک روزه ‘اهمیت فرآیند ثبت ملی و بین المللی برند و علائم تجاری و ثبت اختراع و حقوق مالکیت صنعتی’ در بوشهر افزود: موضوع برند و اهمیت آن در وضعیت کنونی که میزان عرضه بیش از تقاضا است بسیار اهمیت دارد.
وی با بیان اینکه برای نفوذ در بازار باید بازاریابی صحیح و برند سازی کرد اظهار کرد: باتوجه به برنامه های کشور برای توسعه صادرات غیر نفتی و دوری از وابستگی اقتصاد کشور به نفت برای حضور موفق در بازار های بین المللی باید از ابزار برند استفاده کرد.
حسینی محمدی بیان کرد: برند باید ساده، شکیل و قابلیت به خاطر سپردن را داشته باشد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: برند سازی در بین بازارهای داخلی و بین المللی موجب کاهش حساسیت قیمت می شود و تنها به دلیل خوشنامی و شناخته شدن این برند کالا را خریداری می کنند.
در این کارگاه آموزشی بیش از 80 شرکت و بنگاه اقتصادی حضور داشتند.

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
11
روز مانده
شمارش معکوس بازگشت رونق به بازار فولاد