رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


 • شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵
 • السبت ۱۰ ربيع أول ۱۴۳۸
 • 2016 Saturday 10 December
  تهران لطیف
  ١(°C)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢۶.٠٠(in)
  محدوده دید ۴.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢۶.٠٠(in)
4 هزار میلیارد ریال برای فعال کردن واحدهای صنعتی اختصاص یافت

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: چهار هزار میلیارد ریال برای فعال کردن واحدهای صنعتی استان که می توانند با حفظ بازار به حیات خود ادامه دهند اختصاص پیدا کرده است. به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی، به نقل از ایرنا، علی اوسط هاشمی روز سه شنبه در بازدید از اداره کل تامین اجتماعی سیستان […]

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: چهار هزار میلیارد ریال برای فعال کردن واحدهای صنعتی استان که می توانند با حفظ بازار به حیات خود ادامه دهند اختصاص پیدا کرده است.

به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی، به نقل از ایرنا، علی اوسط هاشمی روز سه شنبه در بازدید از اداره کل تامین اجتماعی سیستان و بلوچستان در جمع کارکنان این اداره ضمن عرض تسلیت به مناسبت رحلت پیامبر اکرم(ص) و امام حسن مجتبی(ع) و اظهار اندوه به خاطر برخورد قطار مشهد اظهار داشت: هم اینک از چهار هزار میلیارد ریال اختصاص یافته به منظور فعال کردن واحد های تولیدی و واحدهای صنعتی این استان هزار میلیارد ریال آن تعیین تکلیف شده است.
وی تصریح کرد: واحد های تولیدی و واحدهای صنعتی که با خط قبلی قادر به ادامه فعالیت نیستند می توانند نسبت به تغییر خط تولید خود اقدام کنند.
وی ادامه داد: این واحد ها باید محصول جدیدی را که بازار تقاضا داشته باشد مورد توجه قرار دهند.
وی افزود: هر فردی که توانایی این را داشته باشد که واحد تولیدی را با اطمینان از بازار مصرف راه اندازی کند قطعا حمایت می شود.
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: دولت تدبیر و امید نهایت توجه خود را بر خارج کردن کشور از رکود معطوف کرده است.
هاشمی اظهار داشت: دولت یازدهم با تمام توان از واحدهای تولیدی که بتوانند بازار خود را حفظ کنند حمایت می کند.
وی تصریح کرد: واردات در دوران گذشته به حدی بوده که به واحد های تولیدی ما ضربه وارد کرده است.
وی افزود: متاسفانه دورانی که نفت را به قیمت بسیار زیادی در بازار های جهانی به فروش می رساندیم اجناس بی کیفیت را وارد کشور می کردند.
وی بیان کرد: پروژه های بسیار بزرگی در سیستان و بلوچستان در حال انجام است و این استان در مسیر توسعه قرار گرفته است.
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: میلیارد ها تومان در این استان توسط بخش خصوصی در حال سرمایه گذاری است.
هاشمی اظهار داشت: مهمترین وظیفه سازمان تامین اجتماعی عدالت اجتماعی است که باید این سازمان این وظیفه خطیر را که به او محول شده به خوبی انجام دهد.
وی بیان کرد: دفاع از حقوق کارفرما و کارگر بر عهده سازمان تامین اجتماعی است که باید این وظیفه خود را به خوبی انجام دهد.
مدیرکل تامین اجتماعی سیستان و بلوچستان نیز گفت: سازمان تامین اجتماعی در این استان در حوزه ی بیمه ای 14 شعبه ثابت 10 شعبه ادواری و 2 کارگزاری دارد که یک کارگزاری آن در مرحله افتتاح است.
غلامحسن خسروی جوان اظهار داشت: درخواست 4 کارگزاری را به جهت ارائه خدمات بیمه ای در بخش خصوصی از تهران داشتیم تا مشکلات بیمه شدگان برطرف شود.
وی تصریح کرد: 686 هزار و 557 نفر بیمه شده ی اصلی، تبعی و مستمری بگیران در سیستان و بلوچستان وجود دارد که معادل 25 درصد جمعیت این استان را شامل می شوند.
وی بیان کرد: 366 نفر پرسنل در سیستان و بلوچستان به بیمه شدگان خدمات ارائه می دهند.
وی افزود: 618 هزار و 735 بیمه شده ی اصلی و تبعی و 67 هزار و 822 نفر مستمری بگیران تامین اجتماعی سیستان و بلوچستان هستند.
مدیرکل تامین اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: 250 میلیارد ریال در حوزه بیمه ای و 160 میلیارد ریال در بخش درمان در سطح استان در هر ماه هزینه می شود.

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
11
روز مانده
شمارش معکوس بازگشت رونق به بازار فولاد