رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵
  • الأربعاء ۲۵ جماد أول ۱۴۳۸
  • 2017 Wednesday 22 February

خورشیدی

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق ایلام؛ هادی شیرخانی، گفت: ۲ هزار و ۴۲۵ پنل خورشیدی برای استفاده در مناطق عشایر نشین استان توزیع می شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق ایلام؛ هادی شیرخانی، گفت: ۲ هزار و ۴۲۵ پنل خورشیدی برای استفاده در مناطق عشایر نشین استان توزیع می شود.

به گزارش گروه انرژی ویکی پی جی و به نقل از برق نیوز، هادی شیرخانی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق ایلام گفت: امسال ۲ هزار و ۴۲۵ دامدار و کوچ‌ رو از برق خورشیدی برخوردار خواهند شد.

وی افزود: تجهیزات مورد نیاز برای نصب سامانه خورشیدی این تعداد عشایر و دامدار خریداری شده و تا قبل از آغاز دهه مبارک فجر تحویل متقاضیان خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام یادآور شد: این پنل ها برق مورد نیاز خانوارهای عشایری را در بخش رفاهی از جمله روشنایی و تامین برق لوازم خانگی و اطلاع رسانی را تامین می کند.

شیرخانی تاکید کرد: متقاضیان درخواست پنل های خورشیدی تنها ۱۵ درصد هزینه آن را می پردازند و ۸۵ درصد باقی هزینه آن توسط شرکت توانیر پرداخت می شود.

وی گفت: همچنین در جریان بازدید کارشناسان وزارت نیرو از روستای توه سیه در شهرستان ایوان و روستای کوه نشین در شهرستان دره شهر با احداث و نصب پنل خورشیدی در این ۲ روستا نیز موافقت شد که مقدمات کار آنها در دست اجرا است.

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
63
روز گذشته
شمارش معکوس بازگشت رونق به بازار فولاد

جديدترين خبرها